Меблі для ванної кімнати — поради щодо вибору

2-16-2021

На жаль найчастіше люди при облаштуванні ванної кімнати в квартирі або приватному будинку мало приділяють належної уваги меблям, в основному роблячи ставки на сантехніку.

Але, щоб приміщення було комфортним, меблі все ж слід вибирати правильно. Подивитися варіанти ви зможете за посиланням меблі для ванної кімнати та обрати собі до вподоби.

Адже іноді, особливо в багатоквартирних будинках, під санвузол відводиться приміщення порівняно невеликих розмірів.

В такому випадку меблі повинні бути підвищеної функціональності.

ванна кімната малої площі

Наприклад, мала площа не дозволяє розмістити таку потрібну тумбочку.

Виходом в даній ситуації служить установка тумби під раковину.

Таким чином тумбочка може використовуватися безпосередньо як система зберігання, так і надійною опорою для раковини.

Тумбочка повинна розташовуватися на опорах або просто кріпитися до стіни. В іншому випадку підстава тумби буде піддано впливу води на підлозі. Деякі з метою економія місця встановлюють раковину в кут і також вибирають для неї спеціально кутову тумбу.

Шафа, як і тумба повинна бути на опорах, що захистить від зайвого попадання вологи і послідуюшей псування меблів. Також багато хто встановлює замість звичної тумби стільницю, яка може бути абсолютно будь-якого розміру. Безумовно це дуже зручно, тому що вона дозволяє організувати навколо раковини досить необхідного вільного місця. Система зберігання в такому випадку нерідко організовується під стільницею. Основним матеріалом для стільниці у ванну кімнату виступає Камінь-натуральний або штучний.

Звичайно стільниця з натурального каменю (як правило, мармур або граніт) виглядає стильно і є дуже міцною. Але при цьому і важить і коштує досить багато. Аналоги зі штучного каменю куди більш доступні за ціною, але схильні до різних механічних пошкоджень. Існують також стільниці зі скла і МДФ. Вони значно дешевше в порівнянні з кам’яними.

Часто використовують підвісні полиці і шафки поряд з дзеркалом, яке кріплять над раковиною. Іноді вони встановлюються окремо, а іноді і являють собою об’єднану групу. Поряд з плюсами такої системи зберігання існують і мінуси. Наприклад, дзеркало обмежене в розмірах стінками шаф і полицями. Якщо простір дозволяє, дзеркало можна вибрати будь-якого розміру і будь-якої форми.

Фурнітура.

Метал також піддається впливу вологи. Оптимально вибирати хромовані деталі. Це дозволить значно продовжити термін придатності меблів.

Матеріал.

Як правило для створення корпусних меблів у ванну використовуються плити МДФ або ЛДСП. В даному питанні варто підходити з розрахунку ціна / якість. ЛДСП хоч і дешевше, але в порівнянні з МДФ в меншій мірі влагоустойчиво. А вологостійкість, мабуть, одне з основних вимог меблів для санвузла. Не варто забувати про постійну вологість і перепади температур. Тому слід зробити акценти на вологостійкі матеріали.

Чи варто говорити про те, що всі предмети меблів ванної кімнати повинні поєднуватися не тільки між собою, але і з сантехнікою і елементами обробки приміщення?

На це слід звернути окрему увагу при виборі та купівлі готових комплектів меблів, які звичайно можуть бути дешевше замовних меблів, але не завжди вдало вписуватися в готовий інтер’єр.